The مطب دکتر دندانپزشک Diaries

یک دندانپزشک خوب، بیماران خود را از نحوه ی صحیح مراقبت های ارتودنسی و بهداشت دهان و راه های درمانی مختلف، آگاه می کند.

 یک دندانپزشک معتبر، مهارت زیادی دارند. این بدین معنی است که او می تواند اعمال پیچیده ای را به راحتی انجام دهد حتی اگر زمان زیادی را صرف کند

آدرس: تهران، اتوبان بعثت، کیانشهر، کوی تامین اجتماعی، بلوک ۴ H ،واحد ۱۹

ساعت کاری دندانپزشک بسته به جایی که در آن فعالیت می‌کند، متفاوت خواهد بود، برخی در محلی کار می‌کنند که باید به صورت شیفتی فعالیت کنند و برخی نیز در محل های دیگر با ساعت های کاری متفاوت، فعالیت می‌کنند.

برخی از ویژگی های مهم یک دکتر دندانپزشک خوب که فرد می بایست قبل مراجعه به وی، به آن ها توجه کند، عبارت اند از :

اقدسیه ، خیابان موحد دانش ، نبش کوچه نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحبقرانیه ، طبقه ۶ ، واحد ۶٠٣

باید این نکته را در نظر داشته باشیم  که بلیچینگ بر روی پرکردگی‌ها، لمینت‌ها، روکش‌ها و زردی‌های ریشه دندان که بر اثر تحلیل رفتن لثه به get more info وجود آمده تاثیری ندارد.

و همچنین می‌توان با استفاده از این دستگاه، فیلم های ذخیره شده را ضبط نمود و آنها را در یک حافظه ذخیره کرد.

دندانپزشکان معمولاً در مطب یا کلینیک دندانپزشکی و در محیط‌هایی به فعالیت اشتغال دارند که به عنوان یک محیط درمانی تمیز و استریل هستند. همکاران دندانپزشکان نیز عموماً دیگر متخصصین دندانپزشکی هستند. آنچه هر روز متفاوت با روز دیگر است، بیمارانی است که به مطب یا کلینیک مراجعه می‌کنند و خصوصیات فردی هر یک تعامل متفاوتی را رقم می‌زند.

متخصص درمان ریشه (اندودنتیکس) به درمان بافت‌های داخلی دندان یا پالپ دندان می‌پردازد که عمدتاً از عصب و رگ‌های خونی تشکیل می‌شود.

-از آنجا که این دارو می تواند در عملکرد داروهای دیگر در بدن اختلال ایجاد کند لازم است پیش از شروع مصرف لیستی از کلیه ی داروهای مصرفی خود در اختیار پزشک یا داروسازتان قرار دهید.

شاید به‌تازگی به محل کار یا زندگی تان تغییر کرده باشد، شغلتان را عوض کرده باشید یا شاید فقط دوست دارید کمی تغییر ایجاد کنید و به هر دلیل به دنبال یک دندانپزشک خوب در شمال تهران می گردید.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

پس از گذراندن دوره‌های آموزشی نظری باید مراحل آموزش بالینی و عملی نیز طی شود که در اکثر دانشگاه‌ها حداقل دو سال است و پس از آن آزمون اخذ مدرک برگزار می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *